مستر کارت مجازی تک کردیت

خدمات صدور مستر‌کارت مجازی توسط تک کردیت انجام می شود و شما می‌توانید آن را سفارش دهید. مشخصات مستر ‌کارت‌های مجازی ارائه شده توسط تک کردیت، به شرح زیر است:

 1.  این کارت‌ها از نوع مستر‌کارت مجازی (Virtual MasterCard) بوده و صادره یکی از کشورهای انگلستان ، ایالات متحده آمریکا ، ترکیه و آذربایجان می‌باشد که با نام تجاری TakCredit عرضه می‌شود.
 2. هرینه صدور مستر کارت مجازی 180.000 تومان می باشد و حداقل موجودی صدور مسترکارت مجازی 70.000 تومان میباشد که جمعا پرداختی شما 250.000 تومان است.
 3. مستر کارت مجازی به صورت Prepaid است، یعنی دارای حساب بانکی پشتیبان جهت دریافت و ارسال پول نبوده و فقط با این کارت می توان خرید اینترنتی انجام داد.
 4. MasterCard مجازی، قابلیت شارژ مجدد را دارد و شما به راحتی از طریق پنل کاربری خود در سایت تک کردیت میتوانید مبلغ مورد نیاز خود را با احتساب 5٪ کارمزد شارژ نمایید .
 5. پرداخت‌های تکرار شونده (Recurring Payment) به صورت دوره‌ای (هفتگی، ماهانه و سالانه) یا به عبارتی دیگر به صورت آبونمان است. در این نوع پرداخت‌ها اطلاعات کارت در وب سایت مربوطه ذخیره می‌شود و در دوره‌های مشخص هفتگی، ماهانه یا سالیانه مبلغ مشخصی از کارت کسر می‌شود. انجام این نوع از پرداخت‌ها، با این کارت‌ها امکان پذیر می‌باشد.
 6. مستر کارت مجازی تنها برای پرداخت‌های آنلاین مناسب بوده و برای استفاده در پرداخت‌های آفلاین قابل استفاده نخواهد بود. شما می‌توانید جهت کسب اطلاع و آشنایی بیشتر درباره پرداخت‌های آفلاین، مقاله “راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با ویزا کارت/مستر کارت” را مطالعه نمایید.
 7.  موجودی این کارت‌ می‌تواند از 70.000 تا 1.000.000 تومان باشد.
 8. در هنگام استفاده از مسترکارت مجازی برای پرداخت آنلاین هیچ کارمزدی کسر نمی‌شود. یعنی اگر مبلغ پرداختی شما برابر با 205 دلار آمریکا باشد، دقیقاً معادل همین مبلغ از کارت کسر می‌شود.
 9. تنها کارمزدی که در هنگام استفاده از این کارت‌ها ممکن است از موجودی کارت شما کسر شود برای تراکنش‌های ناموفق می‌باشد، یعنی به هر دلیلی مثل ورود اشتباه CVV2 یا تاریخ انقضا کارت (Expiration Date) و همین‌طور ناکافی بودن موجودی کارت در هنگام پرداخت، مبلغ 50 سنت (0.5 دلار) از کارت کسر می‌شود. از این رو لازم است تا در زمان خرید کارت به این نکته توجه داشته باشید که موجودی کارت شما بهتر است اندکی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد، تا در صورت کسر این کارمزد، با کمبود موجودی مواجه نشده و در پرداخت شما مشکلی پیش نیاید.
 10.  با مستر‌کارت مجازی، امکان پرداخت به انواع ارزها (مانند پوند، یورو، دلار استرالیا، دلار کانادا و همه انواع ارزهای دیگر) وجود دارد اما از آنجا که ارز پایه این کارت،با کشور صادر کننده مرتبط است و با ارز آن کشور نیز شارژ می‌شود، در صورتی که پرداخت شما به یورو، دلار کانادا، دلار استرالیا، پوند یا سایر ارزها باشد، به مبلغ پرداختی شما حداکثر 4 درصد کارمزد جهت تبدیل واحد ارز بین بانکی اضافه می‌شود و این میزان بیشتر از موجودی کارت کسر می‌شود.
 11. این کارت‌ها تا سه سال پس از تاریخ صدور اعتبار دارند و پس از گذشت این زمان منقضی (Expire) می‌شوند و قابل استفاده نخواهند بود.
 12. تا دو هفته پس از اتمام اعتبار کارت، امکان مشاهده موجودی و تراکنش‌های کارت و نیز با کسر هزینه 5 دلاری، امکان انتقال موجودی کارت فعلی شما به کارتی جدید وجود دارد. همچنین تا دو هفته پیش از زمان انقضای کارت، می‌توانید از طریق ثبت سفارش در صفحه “خرید مانده کارت” نسبت به فروش مانده مبلغ ارزی خود اقدام نمایید.
 13.  مسترکارت مجازی امکان بازگشت پول (Refund) مبالغ پرداخت شده را دارد. یعنی اگر به هر دلیلی تمام یا بخشی از مبالغ پرداخت شده قبلی به کارت بازگردد، این مبلغ ریفاند می‌شود و به موجودی کارت شما اضافه می‌شود.
 14. از آنجا که این MasterCard از نوع مجازی و فاقد فیزیک (کارت پلاستیکی) می‌باشد، امکان خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی یا دریافت پول نقد از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در خارج از کشور وجود ندارد. درست به همین دلیل، این کارت ها برای پرداخت در وب سایت هایی که ممکن است بعداً از شما اسکن کارت یا اصل کارت را بخواهند نیز مناسب نیستند. به عنوان مثال این کارت ها برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما توصیه نمی شوند زیرا سایت های مرتبط با این خدمات ممکن است بعد از پرداخت از شما تصویر کارت را بخواهند. برای پرداخت هایی از این دست، بهتر است “مستر کارت فیزیکی تهیه نمایید.
 15. مستر‌کارت مجازی هیچ گونه محدودیتی در مبلغ یا تعداد تراکنش ندارد.
 16. در این کارت‌ها با نام می‌باشد و به نام شما و همراه با Billing Address (که در زمان پرداخت آنلاین به آن نیاز دارید) صادر می‌شود، که این آدرس نیز به همراه سایر اطلاعات کارت پس از خرید کارت برای شما ارسال می‌شود.
 17.  پرداخت آفلاین با مسترکارت مجازی امکان پذیر نمی‌باشد.

تک کردیت

مدت اعتبار

سقف شارژ ماهانه

خرید توسط دستگاه پوز

دریافت وجه از عابربانک

امکان اجاره خودرو

تمدید / المثنی

پشتیبانی

شماره حساب / کد سوئیفت

مدارک مورد نیاز

کارمزد شارژ

انتقال وجه

زمان تحویل

حداقل موجودی افتتاح حساب

هزینه صدور

تک کردیت مجازی

۳ سال

300$

از طریق تک کردیت

اسکن کارت ملی

7%

فقط به تک کردیت مجازی

۱

ساعت

10$

به نرخ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

۱۸۰.۰۰۰

تومان