درباره ما

نام شرکت : البرز برنا سیستم(بوزرجمهر البرز زنده رود سابق)
  نام تجاری (برند) : Aborz Co البرز کو
Emlakchi املاکچی
TakCredit  تک کردیت
نوع شرکت : سهامی خاص
شماره ثبت : ۲۹۰۸۳
شناسه ملی شرکت : ۱۰۲۶۰۴۹۷۵۵۲
تاریخ ثبت :  ۱۳۸۵/۱۰/۱۸

 

برای استعلام شرکت روی نماد زیر کلیک کنید

دامنه گسترده فعالیت های شرکت البرز به گستردگی دامنه رشته کوه البرز میباشد

شرکت البرز برنا سیستم از تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۸ شمسی تحت شماره ثبت ۲۹۰۸۳ با مسئولیت محدود در قالب تحلیل و طراحی نرم افزارهای تخصصی ، نرم افزار مدیریت پروژه اتوماسیون اداری ، طراحی سایت های مدیریت محتوا ، دریافت اعتبارات بانکی ، نقل و انتقالات جهانی پول و… شروع به کار و در طول این تاریخ همواره مقوله تحقیق و توسعه را در کنار فعالیت های جاری خود دنبال نموده است .

شرکت البرز برنا سیستم با هدف آموزش و به کارگیری نیروهای جوان دانشگاهی و با استفاده از کارگروه های تخصصی و تکنسین های مجرب در رشته های مدیریتی ، برنامه ریزی ، فناوری و اطلاعات فعالیت خود را در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و نظارت پروژه های مهندسی آغاز نموده است . همواره ارائه کار بر اساس دانش تخصصی توام با اخلاق محوری سرلوحه ی فعالیت های این مجموعه بوده است . برنامه یزی ، دانش فنی ، تجربه ، تعهد و صداقت رمز اصلی ما در اجرای هر چه بهتر کارهای ماست . گواهینامه ISO-14001 و تندیس صداقت از شرکت ایرسا تاوتا وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران و چندین لوح تقدیر زرین از سازمانها و کارخانه جات معتبر کشور سابقه درخشان شرکت البرز را نشان میدهد.

داستان برند

مشکلاتی از قبیل تهیه ارز سفر خارجی و مبادله آن، نگرانی های حمل و نگهداری پول های نقد در سفر،رزرو  هتل و خرید بلیط هواپیما ، پرداخت هزینه از طریق اینترنت به خارج از کشور ، برای خرید اپلکیشن موبایل، یا خرید مجله یا کتاب یا…، و یا همه این موارد و حتی چیزهای خیلی بیشتر در دنیای متمدن امروزی راه حل ساده ای دارد که متاسفانه کشور عزیز ما و هموطنان گرامی، پیش از این به علت تحریم ها از این امکانات بی بهره بودند.
شرکت البرز برنا رایانه در سال 1395 برندی به نام تک کردیت ( به انگلیسی Tak Credit ) را ثبت نموده تا به شما امکان پرداخت بدون واسطه ، با مستر کارت شخصی خود را در بستر امن و بین المللی بدهد و با اخذ مجوزات لازم بانکی از بانکهای ( Capital Bank آمریکا ) و ( ING BANK ترکیه ) و ( HSBC  انگلستان ) اقدام به صدور و ارائه خدمات مسترکارت با نام ( Tak Credit) کرده است.
کارت های ارزی مستر‌کارت (MasterCard) از جمله کارت‌های معتبر بین المللی است که با داشتن آن می‌توانید تمامی پرداخت های آنلاین ارزی خود را به انجام برسانید. این کارت‌ها به صورت فیزیکی و مجازی عرضه می‌شود که نوع مجازی آن بدین معنی است که بعد از خرید مستر کارت مجازی، فیزیک کارت در اختیار شما قرار ندارد، بلکه مشخصات کارت برای شما ارسال می‌شود و شما با استفاده از این اطلاعات می‌توانید پرداخت خود را به انجام برسانید.

نماد اعتماد و نماد ساماندهی

اخذ نماد طلایی وزارت فرهنگ 

تاریخ اخذ : ۱۳۹۷/۰۲/۳۱  اعتبار : 1 سال نوع نماد : طلایی

نماد طلایی ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی به وب‌سایت‌های تایید شده توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال دارای مجوز فعالیت تعلق میگیرد، ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی پس از تایید و بررسی مجوز‌های فعالیت وب‌سایت‌ها لوگوی طلایی به آن‌ها اهدا می‌کند، تک کردیت به عنوان نخستین مرجع قانونی صدور مسترکارت در ایران جهت اعتمادسازی بیشتر اقدام به دریافت لوگوی طلایی از ستاد ساماندهی کشور نموده است. پژوهشگران عزیز می‌توانند این لوگو را در کلیه صفحات وب‌سایت ما مشاهده نمایند. جهت اطلاعات بیشتر میتوانبه به صفحه اخذ نشان ملی ثبت (رسانه دیجیتال) مراجعه نمایید.

ستاد ساماندهی وب سایت های اینترنتی مرکزی است متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که وظیفه ی فیلتر کردن وب سایت ها را به عهده دارد. هر وب سایت ایرانی باید در این سامانه ثبت نام نماید تا مدیر وب سایت و وضعیت حقوقی آن برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشخص شود.

اخذ نماد اعتماد الکترونیکی

تاریخ اخذ :  1397/02/29  اعتبار : 1 سال تعداد ستاره : 2 عدد

تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می نماید و حتی در صورت سوء استفاده از این اطلاعات می تواند برای شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح مراجعه نماید در واقع نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده دارد .اعطاء این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد .

تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از درامان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می نماید و حتی در صورت سوء استفاده از این اطلاعات می تواند برای شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح مراجعه نماید .

در قسمت زیر به روی لوگوی مخصوص نماد کلیک کنید تا مشخصات ثبت شده ما را مشاهده نمایید.

logo-samandehi

ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایران یک ستاد وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که مسئولیت تایید محتوای وب‌گاه‌های ایرانی در اینترنت را بر عهده دارد. در ایران، تولیدکنندگان محتوا در اینترنت (از جمله دارندگان وب‌گاه‌ها و وب‌نوشت‌ها) طبق قانون موظفند که اطلاعات شخصی خود از جمله شماره‌های تلفن و نشانی‌های تماس و ویژگی‌های فنی وب‌گاه خود را در «سایت ساماندهی» ثبت کنند. روند ثبت‌نام همچنین شامل ارسال عکس، تصویر کارت ملی، تصویر مدرک تحصیلی (ثبت وب‌گاه تنها برای افراد دارای مدرک کارشناسی و بالاتر مجاز است) و گواهی عدم سوء پیشینه است. این اطلاعات توسط ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایران بررسی می‌شود و در صورت تایید، شناسنامه پایگاه‌های دارای محتوای مجاز به همراه گواهی ثبت صادر می‌شود. همچنین وب‌گاه‌هایی که در ایران فیلتر شده باشند، برای رفع فیلتر باید روند مشابهی را طی کنند.

شرایط اخذ نماد اعتماد الکترونیکی(ای نماد)برای فروشگاه های اینترنتی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت اعتماد سازی، بالا بردن ضریب امنیت، ساماندهی و رسمیت بخشی به فعالیت فروشگاه ها و ایجاد رقابت سالم در کاهش قیمتها و ارتقای سطح کیفیت فروش کالا و ارائه خدمات مناسب به مصرف کنندگان از فروشگاه های اینترنتی اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نه تنها لازم بلکه ضروری است. با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که گرفتن خود این نماد لازمه صدور پروانه کسب برای فروشگاه های الکترونیکی می باشد و با توجه به رعایت ضوابط قانونی و ثبت اطلاعات آنها در مراجع رسمی و در نهایت نظارت بر فروشگاه ها، مصرف کنندگان با اطمینان بیشتری نسبت به خرید کالا یا استفاده از خدمات اینترنتی اقدام خواهند نمود و امکان وجود بازار کاذب قیمتها کاهش خواهد یافت.

همکاری یا آسان پرداخت

درباره آسان پرداخت

شرکت «آسان پرداخت پرشین» در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ به عنوان شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت (PSP)، با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تأسیس شد. «آسان پرداخت پرشین» با ایجاد تیمی توانمند از نیروهای انسانی متخصص و با تجربه در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های یکپارچه پرداخت و با بهره‌گیری از فناوری‌های امنیتی روز دنیا و ابزارهای نوین پرداخت در بسترهای مختلف مانند پایانه‌های فروش (POS)، پرداخت موبایلی (Application+USSD) و درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) توانسته است در حوزه بانکداری الکترونیک و خدمت به دولت الکترونیک فعال و تاثیرگذار باشد.

برای راحتی شما عزیزان دروازه پرداخت امن آسان پرداخت با شماره پذیرنده 3641205 به نام تک کردیت ثبت نمودیم تا با خیال راحت و ایمن تراکنش های مالی خود را انجام بدهید.

تایید سایر درگاه ها

نماد اعتماد درگاه Pay.ir

BPMLogo