ویزا کارت کلاسیک چه ویژگی هایی دارد؟


با پیشرفت و توسعه برای راحتی کار ها و بهتر و با سرعت تر انجام شدن راه کار هایی ارائه می شود شاید نام ویزا کارت را زیاد شنیده باشد اما اطلاعاتی در این باره نداشته باشید در این مقاله ویزا کارت را توضیح می دهم و یکی از کارت های عروف آن به نام ویزا کارت کلاسیک را بررسی می کنیم.
ویزا کارت شرکتی است که به هنگام خرید و پرداخت توسط یکی از کارت های آن ، انجام فرایند پرداخت آن ها را مدیریت می کنند. اما توجه داشته باشید که این شرکت نمی تواند حساب شما را اداره کند و یا برداشت های شما را زیر نظر بگیرد و یا برداشتی از حسابتان انجام دهد.

 ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت یک شرکت بزرگ چند ملیتی است که در ملیارد ها مکان مورد استفاده قرار می گیرد همچنین این کارت در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته ومقدار کارمزدی نیز گرفته می شود که این مبلغ توسط بانک گرفته می شود.
ویزا کارت یک شرکت برای پرداخت های بانکی بین المللی است که به کمک آن می توانید از هزاران فروشگاه اینترنتی خرید کنید و از خدمات آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از سایت های آمازون، علی اکسپرس، انوانتو و … متاسفانه به دلیل وجود تحریم ها، ایرانی ها از خرید و امکانات سایت های خارجی محروم شده اند ویزا کارت نیز کار را آسان کرده است.

ویزا کارت کلاسیکویژگی های ویزا کارت کلاسیک

1- یک کارت بانکی محسوب می شود و تمام ویژگی ها آن را دارد
2- به تعداد نامحدود امکان شارژ مجدد نیز دارد
3- شارژ آسان و سریع
4- بدون سقف موجودی
5- دارای اینترنت بانک برای مشاهده ی گردش حساب ها و موجودی باقی مانده
6- قابلیت ارسال پیامک در هنگام تراکنش ها
7- حک شدن نام سفارش دهنده ی کارت
8- کارتی فیزیکی و قابل تمدید
9- قابلیت برداشت از دستگاه های POS و ATM ها
10 قابلیت استفاده در خرید اینترنتی

البته توجه داشته باشید که گاها تصمیم شما تنها نمی تواند بر انتخاب نوع ویزاکارت باشد و اینکه کدام یک را ترجیح می دهید انتخاب شما بستگی به نوع و شرایطی که به آن نیاز دارید متغیر است و بر اساس آن باید کارت خود را انتخاب کنید.

تمامی کشور ها دارای درگاه ویزا کارت ها را می پذیرند و کمترین کشوری است که ویزا کارت را نپذیرند اما برای اطمینان خاطر توصیه می شود قبل از سفر از امکان استفاده ی آن در کشور مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

درباره مریم

زندگی پیچ و خم هایی داره که برای رسیدن به موفقیت باید از تک تک آن ها عبور کرد، زندگی به من یاد داد تلاش کن تا بتونی در هر مکانی سر بلند باشی. به همین دلیل یکسال هست که سعی کردم از پبچ و خم ها عبور کنم تا به همه اطرافیانم ثابت کنم که غیر ممکن غیر ممکنه.
موفق و پیروز باشید.

مشاهده همه مقالات

اخبارمسترکارت