مستر کارت پلاتینیوم چه ویژگی هایی دارد؟

مستر کارت پلاتینیوم

چگونه می توانیم از سایت های خارجی بصورت آنلاین خریداری کنیم؟ چگونه باید مبلغ خرید خود را پرداخت کنیم؟

شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که به دلیل محدودیت و تحریم هایی که علیه ایران صورت گرفته است چگونه باید از خارج از کشور کالا بخریم و همچنین امروزه با رونق تکنولوژی و پیشرفت روز افزون افراد بسیاری به دنبال اجناس خارجی هستند و یا از سایت های دیگر دیدن می کنند اما دغدغه ی آن ها نحوه ی پرداخت هزینه ی فاکتور صادر شده می باشد اما نگران نباشید با پیشرفت تکنولوژی مشکلات بسیاری حل شده است کافیست با ما همراه باشید تا راه حلی عالی در اختیارتان بگذارم.

مستر کارت

مسترکارت تا سال 2006 به عنوان شرکت تعاونی فعالیت خود را آغاز کرد که توسط 25000 موسسه مالی از روش درج برند مسترکارت بر روی کارت های اعتباری فعالیت می کردند و از سال 2006 به یک شرکت چند ملیتی و عمومی تبدیل شدند تا در سراسر جهان توسعه پیدا کنند.

روش استفاده از مسترکارت ها

روش کسب در آمد مسترکارت ها در تمام جهان به صورت پردازش پرداخت های بین بانکی که با کمک صدور کارت های اعتباری با نام مسترکارت امکان پذیر است و همچنین توانایی خرید انواع کالا و یا خدمات را داراست.

مستر کارت ها نیز انواع مختلفی دارد که مستر کارت پلاتینیوم یکی از آن ها می باشد

مستر کارت پلاتینیومویژگی های مستر کارت پلاتینیوم

1- دارای حساب بانکی مادام العمر

2- تمامی ویژگی های کارت بانکی را دارد

3- بدون سقف موجودی

4- قابلیت برداشت وجه نقد از ATM ها

5- قابل استفاده از دستگاه های POS در هنگام خرید

6- امکان خرید آنلاین

7- دارای سوئیفت کد

8- قابلیت اتصال به کیف پول های الکترونیکی

9- دارای ویژگی حک شدن نام بر روی کارت

10- امکان شارژ در صرافی های سطح کشور

11- دارای CVV2

12- امکان استفاده از تخفیف برخی از کمپانی ها

13- امکان ارسال پیامک به تلفن همراه به هنگام انجام تراکنش ها

تمامی کشور ها دارای درگاه آنلاین برای پذیرفتن مستر کارت هستند و کمترین کشوری است که مستر کارت را نپذیرند اما برای اطمینان خاطر توصیه می شود قبل از سفر از امکان استفاده ی آن در کشور مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

درباره مریم

زندگی پیچ و خم هایی داره که برای رسیدن به موفقیت باید از تک تک آن ها عبور کرد، زندگی به من یاد داد تلاش کن تا بتونی در هر مکانی سر بلند باشی. به همین دلیل یکسال هست که سعی کردم از پبچ و خم ها عبور کنم تا به همه اطرافیانم ثابت کنم که غیر ممکن غیر ممکنه.
موفق و پیروز باشید.

مشاهده همه مقالات

اخبارمسترکارت