مستر کارت بیسیک چه ویژگی هایی دارد؟

مستر کارت بیسیک

شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که نیاز به خرید از سایت های خارجی پیدا کنید و یا اینکه در حال جستجو در گوگل هستید و ناگهان چشمتان به وسیله ای که به آن احتیاج دارید می افتد که شاید در ایران گران باشد یا اصلا مثل آن را پیدا نکنید بنابراین سعی در خرید آن می کنید اما به مشکلاتی می خورید، نگران نباشید هر مشکلی راهی دارد در این مقاله به شما راهی برای خرید از سایت های خارجی نشان می دهیم که راحتی و به سرعت به آنچه می خواهید برسید.

شاید تا به حال نام مستر کارت را شنیده باشید مستر کارت راه حلی برای شما می باشد. فروشگاه های اینترنتی خارجی جهت رضایت مشتری و راحتی آن ها راه هایی را پیش رو گذاشته است و از سرویس های آنلاین مختلفی مانند پی پال، مسترکارت، ویزا کارت و … استفاده می کند.

مستر کارت

مسترکارت شرکتی است که به هنگام خرید و پرداخت توسط  دبیت کارت یا کردیت کارت ، انجام فرایند پرداخت آن ها را مدیریت می کنند.

شما با داشتن این کارت های اعتباری و تکنولوژی بروز می توانید به راحتی پول های کاغذی را کنار گذاشته و در کشور های دیگر از آن استفاده کنید همچنین دیگر نیازی به ویزا ندارید و به راحتی می توانید خرید های آنلاین خود را از سایت های خارجی به اتمام برسانید.

مستر کارت بیسیک یکی از کارت های مستر کارت می باشد که دارای ویژگی های خاص خود است.

ویژگی های مستر کارت بیسیک

بدون سقف موجودی و قابلیت شارژ به دفعات بسیار

امکان ارسال پیامک به تلفن همراه به هنگام انجام تراکنش ها

قابلیت برداشت وجه نقد از ATM ها

قابل استفاده از دستگاه های POS در هنگام خرید

امکان خرید آنلاین

دارای سوئیفت کد

قابلیت اتصال به کیف پول های الکترونیکی

دارای ویژگی حک شدن نام بر روی کارت

امکان شارژ در صرافی های سطح کشور

دارای CVV2

قابلیت ارسال حواله

تمامی کشور ها دارای درگاه آنلاین برای پذیرفتن مستر کارت هستند و کمترین کشوری است که مستر کارت را نپذیرند اما برای اطمینان خاطر توصیه می شود قبل از سفر از امکان استفاده ی آن در کشور مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

 

درباره مریم

زندگی پیچ و خم هایی داره که برای رسیدن به موفقیت باید از تک تک آن ها عبور کرد، زندگی به من یاد داد تلاش کن تا بتونی در هر مکانی سر بلند باشی. به همین دلیل یکسال هست که سعی کردم از پبچ و خم ها عبور کنم تا به همه اطرافیانم ثابت کنم که غیر ممکن غیر ممکنه.
موفق و پیروز باشید.

مشاهده همه مقالات

مسترکارت