مستر کارت استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟


با پیشرفت روز افزون تکنولوژی تمام جهان سعی در راحت تر کردن کار ها در زمینه های مختلف دارند. در این بین ایده ای نوین و کار آمد را توسعه دادند با نام مسترکارت.
یکی از مشکلات بزرگ مسافران، مهاجران، دانشجویان و بازرگانان حمل نقل پول نقد است که از مشکلات بسیاری برخوردار است و تمامی خواهان راهی آسان برای حمل پول های خود به جای پول کاغذی هستند که مسترکارت ها این کار را آسان کرده اند. همچنین افرادی که در اینترنت و دنیای مجازی فعالیت می کنند تا به حال به مشکلات زیادی برای خرید و پرداخت های خود از سایت های خارجی مواجه شدند و بر این باورند که تا ویزا کارت خارجی به همراه نداشته باشند قادر به انجام عملیات پرداخت نمی باشند. مستر کارت این کار را برای همه راحت کرده است، شما با داشتن این کارت های اعتباری و تکنولوژی بروز می توانید به راحتی پول های کاغذی را کنار گذاشته و در کشور های دیگر از آن استفاده کنید همچنین دیگر نیازی به ویزا کارت ندارید و به راحتی می توانید خرید های آنلاین خود را از سایت های خارجی به اتمام برسانید.

مستر کارت استانداردویژگی های مستر کارت استاندارد

1- امکان صدور کارت بدون احتیاج به سپرده
2- اطلاع از مانده حساب در خود پردازهای سطح جهان
3- بدون سقف موجودی و دارای اعتبار دلخواه
4- دارای ویژگی حک شدن نام بر روی کارت
5- دارای حساب بانکی مادام العمر
6- قابلیت برداشت وجه نقد از ATM ها
7- قابل استفاده از دستگاه های POS در هنگام خرید
8- امکان خرید آنلاین
9- دارای سوئیفت کد
10- امکان شارژ کارت به دفعات نا محدود
11- امکان ارسال پیامک به تلفن همراه به هنگام انجام تراکنش ها
12- امکان شارژ در صرافی های سطح کشور
13- قیمتی ارزان

تمامی کشور ها دارای درگاه آنلاین برای پذیرفتن مستر کارت ها هستند و کمترین کشوری است که مستر کارت را نپذیرند اما برای اطمینان خاطر توصیه می شود قبل از سفر از امکان استفاده ی آن در کشور مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

درباره مریم

زندگی پیچ و خم هایی داره که برای رسیدن به موفقیت باید از تک تک آن ها عبور کرد، زندگی به من یاد داد تلاش کن تا بتونی در هر مکانی سر بلند باشی. به همین دلیل یکسال هست که سعی کردم از پبچ و خم ها عبور کنم تا به همه اطرافیانم ثابت کنم که غیر ممکن غیر ممکنه.
موفق و پیروز باشید.

مشاهده همه مقالات

مسترکارت